Sort by
  • Pelé

    ★★★

  • School's Out Forever

    ★★★½

  • Red Dot

  • Death to 2020

    ★★★

  • Hunter Hunter

    ★★½

  • Wonder Woman 1984

    ½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★

  • Psycho Goreman

    ★★

  • Soul

    ★★

  • Freaky

    ★★

  • Run

    ★★★½

  • The Phenomenon

    ★★★

  • The Paramedic

    ★★½

  • The Babysitter: Killer Queen

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★½

  • The Owners

    ★★★★

  • Tenet

    ★★

  • Host

    ★★★½

  • The Silencing

    ★★★

  • Follow Me

  • Unhinged

    ★★★½

  • Peninsula

    ★★½

  • Black Water: Abyss

    ★½

  • Ava

    ½

  • Becky

    ★½

  • Debt Collectors

    ★★½

  • The Dark and the Wicked

    ★★★

  • Anything for Jackson

    ★★★★

  • The Hunt

    ★★★

  • The Way Back

    ★★

  • Alone

    ★★★½

  • The Invisible Man

    ★★

  • Brahms: The Boy II

  • Breaking Surface

    ★½

  • Fantasy Island

    ★½

  • The Social Dilemma

    ★★½

  • Promising Young Woman

    ★★½

  • Save Yourselves!

    ★★★

  • Possessor

    ★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

  • Underwater

    ★★★½

  • Bad Boys for Life

    ½

  • Ip Man 4: The Finale

    ★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★½

  • Jumanji: The Next Level

    ★½

  • 1917

    ★★★½

  • The Gentlemen

    ★★★★½

  • Dark Waters

    ★★★

  • Midway

    ½

  • Klaus

    ★★½

  • Doctor Sleep

    ★★★

  • Terminator: Dark Fate

  • Trick

    ★½

  • Zombieland: Double Tap

    ★★½

  • Gemini Man

    ★½

  • The Irishman

    ★★★★

  • In the Shadow of the Moon

    ★★

  • VFW

    ★★

  • Hell House LLC III: Lake of Fire

    ★★

  • Z

    ★★½

  • Rambo: Last Blood

    ★½

  • 3 from Hell

    ★★

  • The Beach House

    ★★★★

  • Saint Maud

    ★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • Color Out of Space

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★½

  • Dolemite Is My Name

    ★★

  • The Platform

    ★★½

  • Sea Fever

    ★★★

  • Joker

    ★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★½