David has logged 134 entries for films during February 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
14
Bambi

Bambi

1942
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
The Lion King

The Lion King

1994
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
14
The Girl Who Returned

The Girl Who Returned

1969
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
The Love Witch

The Love Witch

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
The Fappening

The Fappening

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
Bill Huckstabelle: Serial Rapist

Bill Huckstabelle: Serial Rapist

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
A Haunting at the Rectory

A Haunting at the Rectory

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
The Last House on Cemetery Lane

The Last House on Cemetery Lane

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
The Amityville Asylum

The Amityville Asylum

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
The Curse of Robert the Doll

The Curse of Robert the Doll

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Robert

Robert

2015
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
The Slayers: Portrait Of A Dismembered Family

The Slayers: Portrait Of A Dismembered Family

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
The Barn

The Barn

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Night of Something Strange

Night of Something Strange

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
The Breakdown

The Breakdown

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
We Are Still Here

We Are Still Here

2015
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
10
The Shining

The Shining

1980
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
You Can't Kill Stephen King

You Can't Kill Stephen King

2012
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Bloodmarsh Krackoon

Bloodmarsh Krackoon

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Krackoon

Krackoon

2010
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
Queen Wasp

Queen Wasp

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Entrails and Amour

Entrails and Amour

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Flesh and Blood a Go! Go!

Flesh and Blood a Go! Go!

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Filthy

Filthy

2003
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
09
The Evil of 1327

The Evil of 1327

1984
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
Dead Things

Dead Things

1986
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
The Land of Shadows

The Land of Shadows

1988
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Blood of the Undead: The Final Chapter

Blood of the Undead: The Final Chapter

1987
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
Edwin Parker

Edwin Parker

×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
Sanguinary Desires

Sanguinary Desires

1988
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
Gotta Quarter?

Gotta Quarter?

×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
Gone But Not Forgotten

Gone But Not Forgotten

×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
Blood of the Undead: The Unwanted

Blood of the Undead: The Unwanted

1987
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Blood of the Undead

Blood of the Undead

1985
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
The Garbage Man

The Garbage Man

2009
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
Hell House LLC

Hell House LLC

2015
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Blood Orchestra: Cacophony of Death

Blood Orchestra: Cacophony of Death

×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Meat Butcher Baby 2

Meat Butcher Baby 2

×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Ovulation

Ovulation

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
WrestleMassacre

WrestleMassacre

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Banana Motherfucker

Banana Motherfucker

2011
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Zombie Women of Satan

Zombie Women of Satan

2009
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Female Zombie Riot

Female Zombie Riot

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Rings

Rings

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Blarghaaahrgarg

Blarghaaahrgarg

2010
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Papá Wrestling

Papá Wrestling

2009
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
Bludgeon

Bludgeon

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
A Shameless Revenge

A Shameless Revenge

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
Panteon Woods

Panteon Woods

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
Doctor Mabuse: Etiopomar

Doctor Mabuse: Etiopomar

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry