Sort by
  • Lisa Frankenstein

    ★★★★★

  • The Iron Claw

    ★★★★½

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★★

  • Five Nights at Freddy's

    ★★★★★

  • Saw X

    ★★★★

  • The Nun II

    ★★½

  • Priscilla

    ★★★★½

  • Poor Things

    ★★★★½

  • Saltburn

    ★★★

  • The Holdovers

    ★★★★½

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★★½

  • Wham!

    ★★★★½

  • Meg 2: The Trench

  • Elemental

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • Renfield

    ★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★★★

  • Bottoms

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★★

  • 65

    ★★★½

  • Eileen

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • Talk to Me

    ★★

  • The Damned - A Night Of A Thousand Vampires Live In London

    ★★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • Pearl

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★½

  • Skinamarink

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • X

    ★★★½

  • Studio 666

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Cyrano

    ★★★★

  • Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time

    ★★★★½

  • Willy's Wonderland

    ★★★★★

  • Devilman Crybaby

    ★★★

  • Paddington 2

    ★★★★

  • Coco

    ★★★★

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★

  • Twin Peaks: The Return

    ★★★★½

  • The Lego Batman Movie

    ★★★★★

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★★★½

  • La La Land

    ★★★★★

  • The Handmaiden

    ★★★★½

  • Sing Street

    ★★★★★

  • Hell House LLC

    ★★★½

  • Crimson Peak

    ★★★★★

  • Carol

    ★★★★★

  • The Damned: Don't You Wish That We Were Dead

    ★★★★

  • Paddington

    ★★★★

  • What We Do in the Shadows

    ★★★★★

  • The Starving Games

    ½

  • Evil Dead

    ★★★★★

  • Evangelion: 3.0 You Can (Not) Redo

    ★★★★

  • Hotel Transylvania

    ★★★½

  • Puss in Boots

    ★★★

  • The Phantom of the Opera at the Royal Albert Hall

    ★★★★★

  • Pearl Jam Twenty

    ★★★★

  • Jackass 3D

    ★★★★

  • Black Swan

    ★★★★★

  • Scott Pilgrim vs. the World

    ★★★★

  • Alice in Wonderland

    ★★★★★

  • The Human Centipede (First Sequence)

    ½

  • Evangelion: 2.0 You Can (Not) Advance

  • Whip It

    ★★★★½

  • Coraline

    ★★★★

  • Repo! The Genetic Opera

    ★★

  • Lake Mungo

    ★★★

  • Walk Hard: The Dewey Cox Story

    ★★★★