Sort by
  • Blonde

    ★★½

  • White Noise

    ★★★½

  • The March on Rome

    ★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Firebird

    ★★½

  • Anaïs in Love

    ★★★★

  • Emily the Criminal

    ★★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • Finch

    ★★★½

  • A Man Named Scott

    ★★

  • Eternals

    ★★½

  • The Harder They Fall

    ★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★

  • The Addams Family 2

  • No Time to Die

    ★★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★½