Sort by

india has logged 12 entries for films during April 2023.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Aftersun

Aftersun

2022
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Shrek

Shrek

2001
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Suzume

Suzume

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Who's Afraid of Virginia Woolf?

Who's Afraid of Virginia Woolf?

1966
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Renfield

Renfield

2023
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
Air

Air

2023
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Love, Rosie

Love, Rosie

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
The Super Mario Bros. Movie

The Super Mario Bros. Movie

2023
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
Three Colours: Blue

Three Colours: Blue

1993
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Black Swan

Black Swan

2010
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Dazed and Confused

Dazed and Confused

1993
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

2023
×
★★★★
Read the review Edit this entry