Sort by
  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Fool's Paradise

    ★★½

  • White Men Can't Jump

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • Peter Pan & Wendy

    ★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★★★

  • Renfield

    ★★★

  • Air

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★

  • Tetris

    ★★½

  • Hypnotic

    ★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★½

  • 65

    ★★

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Inside

    ★★★★

  • The Strays

    ★★½

  • Creed III

    ★★★

  • Sharper

    ★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★

  • Rye Lane

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★★★

  • Missing

    ★★★½

  • You People

    ★★★½

  • The Old Way

    ★★★

  • The Pale Blue Eye

    ★★★

  • Mindcage

  • Babylon

    ★★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★★

  • M3GAN

    ★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★½

  • Stutz

    ★★★★

  • Prey for the Devil

    ★½

  • Influencer

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Halloween Ends

    ★½

  • Significant Other

    ★★½

  • Hellraiser

    ★★★½

  • Entergalactic

    ★★★★

  • Smile

    ★★

  • Meet Cute

    ★½

  • Devotion

    ★★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • Sick

    ★★

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★★½

  • Causeway

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • Sisu

    ★★★★

  • Baby Ruby

    ★★★½

  • The Woman King

    ★★★½

  • The Inspection

    ★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★½

  • Bros

    ★★★½

  • Blonde

    ★★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • The Whale

    ★★★★½

  • Pearl

    ★★★★½

  • Women Talking

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★★½

  • The Wonder

    ★★★★

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★★★

  • Terrifier 2

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★★

  • Clerks III

    ★★★★

  • Candy Land

    ★★★½

  • Prey

    ★★★★½

  • Orphan: First Kill

    ★★½

  • Skinamarink

    ★★★★