Sort by
  • Me Time

    ★★★★

  • The Man from Toronto

    ★★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★★★

  • Elvis

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★★

  • I cassamortari

    ★★★★★

  • The Adam Project

    ★★★★★

  • The Invisible Thread

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Uncharted

    ★★★★★

  • Home Team

    ★★★★½

  • The Royal Treatment

    ★★★★½

  • Hotel Transylvania: Transformania

    ★★★★★

  • Superheroes

    ★★★★★

  • A California Christmas: City Lights

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★★★

  • Single All the Way

    ★★★★½

  • A Castle for Christmas

    ★★★★

  • House of Gucci

    ★★★★½

  • A Boy Called Christmas

    ★★★★

  • Promises

    ★★★½

  • Tear Along the Dotted Line

    ★★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★★

  • Father Christmas Is Back

    ★★★

  • Red Notice

    ★★★★★

  • Love Hard

    ★★★½

  • Encanto

    ★★★★★

  • Eternals

    ★★★★★

  • Marilyn's Eyes

    ★★★★★

  • I Am Santa Claus

    ★★★★★

  • Ron's Gone Wrong

    ★★★★★

  • Squid Game

    ★★★★★

  • Dune

    ★★★★

  • Like a Cat on a Highway 2

    ★★★★★

  • Free Guy

    ★★★★★

  • Spoiled Brats

    ★★★★

  • Black Widow

    ★★★★★

  • Fatherhood

    ★★★★½

  • Luca

    ★★★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★★

  • Cherry

    ★★★★★

  • Locked Down

    ★★★★★

  • Pokémon the Movie: Secrets of the Jungle

    ★★★½

  • Holiday on Mars

    ★★★

  • Rose Island

    ★★★★½

  • Holidate

    ★★★½

  • The Queen's Gambit

    ★★★★★

  • Hubie Halloween

    ★★★

  • Work It

    ★★★★★

  • Il regno

    ★★★★

  • Dangerous Lies

    ★★★★

  • All the Bright Places

    ★★★★★

  • Si vive una volta sola

    ★★★★

  • 365 Days

    ★★★★

  • I Hate Summer

    ★★★★★

  • The Social Dilemma

    ★★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★

  • Kidz

    ★★★★★

  • A Fall from Grace

    ★★★★½

  • Bad Boys for Life

    ★★★★★

  • 18 Presents

    ★★★★★

  • Tolo Tolo

    ★★★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★★★

  • Once Upon a Time in Bethlehem

    ★★★

  • Cetto c'è, senzadubbiamente

    ★★★

  • Playing with Fire

    ★★★★★

  • Frozen II

    ★★★★

  • Holiday in the Wild

    ★★★★★

  • Countdown

    ★★★

  • Se mi vuoi bene

    ★★★★

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★★★