Sort by

Marianna has logged 11 entries for films during July 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Annette

Annette

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
The Green Knight

The Green Knight

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Old

Old

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
20
Pig

Pig

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Profile

Profile

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Nine Days

Nine Days

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Fear Street: 1666

Fear Street: 1666

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Major Grom: Plague Doctor

Major Grom: Plague Doctor

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
Till Death

Till Death

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Aniara

Aniara

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Fear Street: 1978

Fear Street: 1978

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry