Sort by
  • Love & Death

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • BEEF

    ★★★★

  • The Pope's Exorcist

    ★★½

  • Renfield

    ★★★

  • Air

    ★★★★

  • Boston Strangler

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Tetris

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★½

  • Daisy Jones & the Six

    ★★★★½

  • 65

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Inside

    ★★½

  • Reality

    ★★★★

  • Sharper

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★

  • STILL: A Michael J. Fox Movie

    ★★★★

  • Missing

    ★★★★

  • The Pale Blue Eye

  • Babylon

    ★★★★½

  • The Elephant Whisperers

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • M3GAN

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

  • Violent Night

  • I Did Not Want to Make A War Film

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★½

  • Lot 36

    ★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★

  • She Said

    ★★★

  • Halloween Ends

    ★½

  • Mr. Harrigan's Phone

    ★★

  • Till

    ★★★½

  • Luckiest Girl Alive

    ★★½

  • Hellraiser

    ★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • Smile

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★½

  • Devotion

    ★★★

  • Alice, Darling

    ★★★

  • Sick

    ★★★½

  • The Good Nurse

    ★★★

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★★

  • Causeway

    ★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★★

  • Blonde

    ★★

  • The Son

    ★½

  • The Eternal Daughter

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • The Whale

    ★★★★

  • Good Night Oppy

    ★★★½

  • Empire of Light

    ★★★½

  • Pearl

    ★★★½

  • All the Beauty and the Bloodshed

    ★★★★

  • Sr.

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★

  • Women Talking

    ★★★½

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★★½

  • TÁR

    ★★★★★

  • White Noise

    ★★

  • Barbarian

    ★★★★