Sort by

Aaron has logged 24 entries for films during June 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Mafioso

Mafioso

1962
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Rumble: The Indians Who Rocked the World

Rumble: The Indians Who Rocked the World

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Knives Out

Knives Out

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
The Magnificent Seven

The Magnificent Seven

1960
×
Read the review Edit this entry  
27
Alice

Alice

1988
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
I'll Be Around

I'll Be Around

2020
×
Read the review Edit this entry  
26
Gimme Danger

Gimme Danger

2016
×
Read the review Edit this entry  
25
Husbands

Husbands

1970
×
Read the review Edit this entry  
23
Swing Kids

Swing Kids

1993
×
Read the review Edit this entry  
22
The Invisible Man

The Invisible Man

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Rock 'n' Roll High School

Rock 'n' Roll High School

1979
×
★★★★★
Edit this entry  
20
This Is Spinal Tap

This Is Spinal Tap

1984
×
★★★★★
Edit this entry  
19
Walk Hard: The Dewey Cox Story

Walk Hard: The Dewey Cox Story

2007
×
Read the review Edit this entry  
17
Joy Division

Joy Division

2007
×
Read the review Edit this entry  
15
Da 5 Bloods

Da 5 Bloods

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
I'm No Longer Here

I'm No Longer Here

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
Detroit

Detroit

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Europa Europa

Europa Europa

1990
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
Groundhog Day

Groundhog Day

1993
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Rushmore

Rushmore

1998
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
The Karate Kid

The Karate Kid

1984
×
Read the review Edit this entry  
03
The Bad News Bears

The Bad News Bears

1976
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Lord Don't Slow Me Down

Lord Don't Slow Me Down

2006
×
Edit this entry  
01
Help!

Help!

1965
×
Read the review Edit this entry