Sort by
  • Wonka

    ★★★

  • The Iron Claw

    ★★★★★

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★★½

  • The Holdovers

    ★★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • White Men Can't Jump

    ★★★★

  • Big George Foreman

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★½

  • Creed III

    ★★★★★

  • Theater Camp

    ★★★★

  • Violent Night

    ★★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Black Adam

    ★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★½

  • Prey

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★½

  • Bullet Train

    ★★★★★

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • Spiderhead

    ★★

  • Lightyear

    ★★★★

  • Hustle

    ★★★★½

  • Elvis

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Moon Knight

    ★★★★

  • The Lost City

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Uncharted

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Hawkeye

    ★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★½

  • Eternals

    ★★★½

  • Encanto

    ★★★★

  • The Black Phone

    ★★★★

  • Squid Game

    ★★★★

  • Dune

    ★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Black Widow

    ★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★

  • Knives Out

    ★★★★½

  • Joker

    ★★★★½

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★★

  • Midsommar

    ★★★½

  • Murder Mystery

    ★★★½

  • Avengers: Endgame

    ★★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Creed II

    ★★★★½

  • One Crazy Summer: A Look Back at Gravity Falls

    ★★★★★

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★½

  • Black Panther

    ★★★★½

  • The Greatest Showman

    ★★★★

  • Thor: Ragnarok

    ★★★½

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★★

  • Logan

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 2

    ★★★★

  • Doctor Strange

    ★★★★

  • Batman v Superman: Dawn of Justice

    ★★

  • Star Wars: The Force Awakens

    ★★★

  • Creed

    ★★★★½

  • The Martian

    ★★★★★

  • Avengers: Age of Ultron

    ★★★★

  • John Wick

    ★★★★