Sort by
  • This Is Me…Now

    ★★½

  • Madame Web

    ½

  • Upgraded

    ★★½

  • Orion and the Dark

    ★★★

  • The Underdoggs

    ★½

  • Argylle

    ★★

  • Bob Marley: One Love

    ★★★

  • Suncoast

    ★★★½

  • The Greatest Night in Pop

    ★★★½

  • Lift

    ½

  • The Beekeeper

    ★★★

  • My Mercury

    ★★★

  • Anyone But You

    ★★★

  • Rebel Moon - Part One: A Child of Fire

  • Good Burger 2

    ★★½

  • The Color Purple

    ★★★★½

  • Leo

    ★★★½

  • Please Don't Destroy: The Treasure of Foggy Mountain

    ★★★½

  • Napoleon

    ★★★

  • The Marvels

    ★★½

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★½

  • Thanksgiving

    ★★★½

  • Godzilla Minus One

    ★★★★★

  • Leave the World Behind

    ★★★

  • Five Nights at Freddy's

    ★★½

  • Old Dads

    ★★½

  • Chicken Run: Dawn of the Nugget

    ★★★

  • Migration

    ★★★½

  • Trolls Band Together

    ★★★½

  • The Book of Clarence

    ★★★

  • It's a Wonderful Knife

    ★★½

  • Yellow Door: '90s Lo-fi Film Club

    ★★★½

  • Ballerina

    ★★★½

  • Freelance

  • The Exorcist: Believer

    ★★★

  • Foe

    ★★★

  • Nowhere

    ★★★

  • Totally Killer

    ★★★

  • Saw X

    ★★★½

  • Pet Sematary: Bloodlines

  • V/H/S/85

    ★★½

  • No One Will Save You

    ★★★

  • PAW Patrol: The Mighty Movie

    ★★½

  • The Creator

    ★★★½

  • Sly

    ★★★

  • Expend4bles

  • When Evil Lurks

    ★★★★

  • A Haunting in Venice

    ★★★

  • Pain Hustlers

    ★★★

  • The Burial

    ★★★½

  • Next Goal Wins

    ★★★

  • Society of the Snow

    ★★★★½

  • Stamped from the Beginning

    ★★★

  • Quiz Lady

    ★★★

  • Dicks: The Musical

    ★★★

  • Silver Dollar Road

    ★★★½

  • Dumb Money

    ★★★½

  • My Big Fat Greek Wedding 3

    ★★

  • The Nun II

    ★★½

  • Priscilla

    ★★★½

  • The Killer

    ★★★

  • Maestro

    ★★★

  • All of Us Strangers

    ★★★★★

  • Poor Things

    ★★★★½

  • NYAD

    ★★★½

  • The Pigeon Tunnel

    ★★★

  • Ferrari

    ★★★

  • The Mission

    ★★★

  • Saltburn

    ★★★½

  • The Holdovers

    ★★★★★

  • American Symphony

    ★★★½

  • Rustin

    ★★★½