Sort by

lusi has logged 16 entries for films during November 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Mulan

Mulan

2020
×
★½
Read the review Edit this entry  
29
Y Tu Mamá También

Y Tu Mamá También

2001
×
★★★★
Edit this entry  
26
Happiest Season

Happiest Season

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
23
Shawn Mendes: In Wonder

Shawn Mendes: In Wonder

2020
×
★½
Read the review Edit this entry  
21
Moulin Rouge!

Moulin Rouge!

2001
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
The Princess Switch: Switched Again

The Princess Switch: Switched Again

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
16
Ocean's Thirteen

Ocean's Thirteen

2007
×
★★★
Edit this entry  
15
Glitter

Glitter

2001
×
Read the review Edit this entry  
14
Yes, God, Yes

Yes, God, Yes

2019
×
★★½
Edit this entry  
12
First Cow

First Cow

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Ocean's Twelve

Ocean's Twelve

2004
×
★★★½
Edit this entry  
09
The Princess Switch

The Princess Switch

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
08
Ocean's Eleven

Ocean's Eleven

2001
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Call Me by Your Name

Call Me by Your Name

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Burlesque

Burlesque

2010
×
★★½
Read the review Edit this entry  
01
Over the Moon

Over the Moon

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry