Sort by
  • Don't Worry Darling

    ★★

  • Do Revenge

    ★★★

  • The Invitation

    ★½

  • Beast

    ★★★

  • Not Okay

    ★½

  • Nope

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Mrs. Harris Goes to Paris

    ★★★½

  • The Gray Man

    ★½

  • Where the Crawdads Sing

    ★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Persuasion

    ★★

  • Spiderhead

    ★★

  • Vengeance

    ★★★

  • Lightyear

    ★★★

  • Fire Island

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★½

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★

  • Firestarter

    ★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★

  • The Northman

    ★★★½

  • Morbius

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

  • The Bubble

    ★½

  • RRR

    ★★★★½

  • Deep Water

    ★★

  • The Bad Guys

    ★★★

  • Ambulance

    ★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • The Lost City

    ★★★½

  • Windfall

    ★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Adam Project

    ★★

  • The Batman

    ★★★½

  • Turning Red

    ★★★★

  • Bubble

    ★★

  • Uncharted

    ★★

  • Kimi

    ★★

  • Marry Me

    ★★½

  • Moonfall

    ★★½

  • Emily the Criminal

    ★★★

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★½

  • Good Luck to You, Leo Grande

    ★★★

  • Dual

    ★★★

  • The 355

    ★★

  • Jujutsu Kaisen 0

    ★★★★★

  • The King's Man

    ★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Don't Look Up

    ★½

  • Being the Ricardos

    ★★★

  • Single All the Way

    ★★½

  • Nightmare Alley

    ★★½

  • West Side Story

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★½

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★½

  • House of Gucci

    ★★★

  • The Princess Switch 3: Romancing the Star

    ★½

  • Clifford the Big Red Dog

    ★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★½

  • Love Hard

    ★★★

  • Red Notice

    ★½

  • Encanto

    ★★½

  • Army of Thieves

    ★★½

  • Eternals

    ★★★

  • The Harder They Fall

    ★★★½