Sort by

Walker has logged 15 entries for films during July 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Back to the Future Part III

Back to the Future Part III

1990
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
31
Back to the Future Part II

Back to the Future Part II

1989
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
31
Back to the Future

Back to the Future

1985
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Willy Wonka & the Chocolate Factory

Willy Wonka & the Chocolate Factory

1971
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Her

Her

2013
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Moonlight

Moonlight

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
The Wrong Trousers

The Wrong Trousers

1993
×
Read the review Edit this entry  
25
A Grand Day Out

A Grand Day Out

1989
×
Read the review Edit this entry  
25
Ex Machina

Ex Machina

2014
×
Read the review Edit this entry  
22
Django Unchained

Django Unchained

2012
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Shazam!

Shazam!

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Room

Room

2015
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Killer Bean Forever

Killer Bean Forever

2009
×
Read the review Edit this entry  
09
Sorry to Bother You

Sorry to Bother You

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Ready or Not

Ready or Not

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry