• Luca

    ★★★★½

  • Loki

  • Godzilla vs. Kong

  • The Falcon and the Winter Soldier

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★★★

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

  • WandaVision

    ★★★★★

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

  • The Queen's Gambit

    ★★★★★

  • Hubie Halloween

  • Hamilton

    ★★★★★

  • Onward

  • Emma.

  • The Social Dilemma

  • Sonic the Hedgehog

  • Jumanji: The Next Level

  • Frozen II

  • Knives Out

    ★★★★★

  • Spider-Man: Far from Home

  • Toy Story 4

  • Godzilla: King of the Monsters

  • Parasite

    ★★★★★

  • Aladdin

  • Avengers: Endgame

    ★★★★★

  • Shazam!

  • Yes, God, Yes

  • Captain Marvel

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Instant Family

  • Bird Box

  • Ralph Breaks the Internet

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★★★

  • Green Book

  • Sierra Burgess Is a Loser

  • Beautiful Boy

    ★★★★★

  • To All the Boys I've Loved Before

  • Crazy Rich Asians

  • Ant-Man and the Wasp

  • Ocean's Eight

    ★★★

  • Incredibles 2

  • The Kissing Booth

  • Avengers: Infinity War

  • Ready Player One

  • Black Panther

  • Eighth Grade

    ½

  • The Greatest Showman

  • F*&% the Prom

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

  • Daddy's Home 2

  • Coco

  • Geostorm

  • The Babysitter

  • Thor: Ragnarok

  • Lady Bird

    ★★★★★

  • Spider-Man: Homecoming

  • Despicable Me 3

  • Cars 3

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

  • Kong: Skull Island

    ★★★★

  • Beauty and the Beast

  • Call Me by Your Name

    ★★★★★

  • Hidden Figures

  • Doctor Strange

    ★★★★★

  • The Edge of Seventeen

  • Sing

  • Nerve

  • The Secret Life of Pets

  • Finding Dory

  • Alice Through the Looking Glass

  • Captain America: Civil War

  • Zootopia

  • Ant-Man