• VISITOR

    ★★★½

  • My Fake Boyfriend

    ★★½

  • Fire Island

    ★★★½

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

    ★★★★½

  • Men

    ★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • All the Old Knives

    ★★

  • Jerrod Carmichael: Rothaniel

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★★

  • RRR

    ★★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★½

  • The Lost City

    ★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Turning Red

    ★★★★

  • Gangubai Kathiawadi

    ★★★★

  • The Outfit

    ★★★★

  • Kimi

    ★★★★

  • I Want You Back

    ★★★

  • Death on the Nile

    ★★½

  • Moonfall

    ½

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★½

  • Good Luck to You, Leo Grande

    ★★★

  • Dual

    ★★★½

  • Line Goes Up: The Problem With NFTs

    ★★★★½

  • The 355

    ★★

  • Jujutsu Kaisen 0

    ★★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • A Spy Movie

    ★★★★½

  • Single All the Way

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★

  • Swan Song

    ★★★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★½

  • Encanto

    ★★★

  • Eternals

    ★★★★

  • Needle in a Timestack

    ★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★½

  • The Humans

    ★★★★

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★½

  • The Last Duel

    ★★

  • Kate

    ★½

  • Copshop

    ★★★★

  • I and the Stupid Boy

    ★★★

  • The Lost Daughter

    ★★★½

  • Spencer

    ★★★½

  • Dune

    ★★

  • Cyrano

  • The Hand of God

    ★★★

  • C'mon C'mon

    ★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • Belfast

    ★★★

  • The Card Counter

    ★★★★½

  • Parallel Mothers

    ★★★★

  • The Protégé

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Raging Fire

    ★½

  • My Hero Academia: World Heroes' Mission

    ★★½

  • Mad God

    ★★★★

  • Free Guy

    ★★

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Jungle Cruise

    ★★½

  • Snake Eyes: G.I. Joe Origins

    ★½

  • Pig

    ★★★★

  • Gunpowder Milkshake

    ★★½

  • Titane

    ★★★★

  • Futura

    ★★★

  • Drive My Car

    ★★★★½

  • The Summit of the Gods

    ★★★★½