• Scream

    ★★★

  • The Last Duel

    ★★★★½

  • Miss Violence

    ★½

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★★

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★★

  • In the Earth

    ★★★

  • Louder Than Bombs

    ★★★★

  • Office Killer

    ★★★

  • Opera

    ★★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • Paprika

    ★★★★

  • Being John Malkovich

    ★★★★

  • Benedetta

    ★★★★

  • MacGruber

    ★★★

  • Yellow Fever

    ★★★★★

  • Rare Exports: A Christmas Tale

    ★★★½

  • Linkin Park Live in Moscow

    ★★★★★

  • Linkin Park: Live in Madrid

    ★★★★½