Sort by
  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★

  • Boston Strangler

    ★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Consecration

    ★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Missing

    ★★★

  • The Apology

    ★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Grimcutty

    ★★

  • Halloween Ends

    ★½

  • Significant Other

    ★★

  • Hellraiser

    ★★★★

  • Smile

    ★★★

  • V/H/S/99

    ★★½

  • The Greatest Beer Run Ever

  • Sick

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • Glass Onion

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★

  • Blonde

  • The Eternal Daughter

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • The Whale

    ★★

  • Pearl

    ★★★

  • Bones and All

    ★★★★½

  • TÁR

    ★★★★

  • White Noise

    ★★

  • Terrifier 2

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★★½

  • Old Man

    ★★½

  • Prey

    ★★★

  • Not Okay

    ★★½

  • Orphan: First Kill

    ★★★½

  • Skinamarink

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★★

  • A Wounded Fawn

    ★★

  • Decision to Leave

    ★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Aftersun

    ★★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★

  • Men

    ★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★

  • Armageddon Time

    ★★★

  • Last Seen Alive

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • Choose or Die

    ★½

  • The Northman

    ★★★★

  • RRR

  • Deep Water

    ★★½

  • Umma

    ★½

  • Phoenix Rising

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • X

    ★★★★

  • Soft & Quiet

    ★½

  • Deadstream

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Embrace the Panda: Making Turning Red

  • Turning Red

    ★★★★★

  • Studio 666

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★★

  • The Outwaters

    ★★★★

  • Flux Gourmet

    ★★★½

  • Kimi

    ★★★★

  • Death on the Nile