Sort by
  • Dune: Part Two

    ★★★★

  • Wonka

    ★★★

  • Il migliore dei mondi

    ★★½

  • Scott Pilgrim Takes Off

    ★★★½

  • Napoleon

    ★★★½

  • The Iron Claw

    ★★★½

  • Wish

    ★★

  • Nuovo Olimpo

    ★½

  • Leave the World Behind

    ★½

  • There’s Still Tomorrow

    ★★★

  • Chicken Run: Dawn of the Nugget

    ★★★

  • The Fall of the House of Usher

    ★★★½

  • L'ultima volta che siamo stati bambini

    ★★

  • Poison

    ★★★½

  • The Rat Catcher

    ★★★

  • The Swan

    ★★★½

  • A Haunting in Venice

    ★★½

  • Society of the Snow

    ★★★½

  • Io Capitano

    ★★★½

  • Enea

    ★★½

  • Coup de Chance

    ★★★½

  • The Killer

    ★★★½

  • Maestro

    ★★

  • The Palace

    ★★

  • Poor Things

    ★★★★

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★½

  • The Holdovers

    ★★★½

  • Saltburn

    ★★

  • Ferrari

    ★★★½

  • El Conde

    ★★½

  • Dogman

    ★★★

  • Adventure Time: Fionna & Cake

    ★★★★

  • Ahsoka

    ★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★

  • The Boy and the Heron

    ★★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★

  • Carl's Date

    ★★½

  • No Hard Feelings

    ★★½

  • Nimona

    ★★★½

  • They Cloned Tyrone

    ★★★

  • Once Upon a Studio

    ★★

  • This World Can't Tear Me Down

    ★★★½

  • My Summer with the Shark

    ★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Elemental

    ★★★

  • La Chimera

    ★★★½

  • The Old Oak

    ★★★½

  • Perfect Days

    ★★★★

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Fallen Leaves

    ★★★★

  • Kidnapped

    ★★★★

  • Anatomy of a Fall

    ★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • The Zone of Interest

    ★★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★½

  • Strange Way of Life

    ★★★

  • The Little Mermaid

    ★½

  • John Mulaney: Baby J

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • Peter Pan & Wendy

    ★★

  • A Brighter Tomorrow

    ★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • BEEF

    ★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★

  • Casanova's Return

    ★★

  • Fireworks

    ★★★

  • Air

    ★★½

  • Bottoms

    ★★★

  • Last Night of Amore

    ★★★

  • Scream VI

    ★★