Sort by

Peter has logged 15 entries for films during April 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Polar

Polar

2019
×
★★★½
Edit this entry  
27
Wildling

Wildling

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
A.I. Rising

A.I. Rising

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
20
Slaughterhouse Rulez

Slaughterhouse Rulez

2018
×
½
Edit this entry  
19
Beyond White Space

Beyond White Space

2018
×
★★★
Edit this entry  
18
Primal Rage

Primal Rage

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
Occupation

Occupation

2018
×
★½
Read the review Edit this entry  
16
Prospect

Prospect

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
The Silence

The Silence

2019
×
★½
Read the review Edit this entry  
14
The Bar

The Bar

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
The Favourite

The Favourite

2018
×
★½
Edit this entry  
13
Escape Room

Escape Room

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
10
Ben Is Back

Ben Is Back

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
The Highwaymen

The Highwaymen

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
Welcome to Marwen

Welcome to Marwen

2018
×
★½
Edit this entry