Sort by
  • Cobweb

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★½

  • Hidden Strike

    ★★★

  • Elemental

    ★★★½

  • Asteroid City

    ★★

  • The Little Mermaid

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★

  • Mafia Mamma

    ★½

  • The Wrath of Becky

    ★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★

  • We Have a Ghost

    ★★

  • Kill Boksoon

    ★★★

  • A Man Called Otto

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★

  • Troll

    ★★★

  • Slumberland

    ★★★

  • The Year I Started Masturbating

    ★★

  • The Curse of Bridge Hollow

    ★★★

  • Black Adam

    ★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★½

  • Smile

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★½

  • The Woman King

    ★★½

  • Ticket to Paradise

    ★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★

  • TÁR

    ★★½

  • Terrifier 2

    ★★★½

  • The Fury

    ★★★

  • LOLA

    ★★½

  • Prey

    ★★★½

  • Recurrence

    ★★½

  • House of Darkness

    ★★½

  • Nope

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★★★

  • Mrs. Harris Goes to Paris

    ★★★

  • The Gray Man

    ★★★

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★

  • Lightyear

    ★★★

  • Hustle

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★½

  • Aftersun

    ★★½

  • Men

    ★★½

  • Shark Bait

    ★★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★½

  • The Northman

    ★★★

  • Morbius

    ★½

  • The Lost City

    ★★

  • Windfall

    ★★½

  • Turning Red

    ★½

  • The Adam Project

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Uncharted

    ★★½

  • Death on the Nile

    ★★★

  • Moonfall

    ★★½

  • Hotel Transylvania: Transformania

    ★★

  • Rumble

    ★★★

  • The King's Man

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★★

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★

  • A House on the Bayou

    ★★★

  • Clifford the Big Red Dog

    ★★★

  • Operation Mincemeat

    ★★★

  • Finch

    ★★★½

  • Red Notice

    ★★½

  • Encanto

    ★★

  • Antlers

    ★★★

  • Wyrmwood: Apocalypse

    ★★★

  • Cinema Sabaya

    ★★½

  • The Black Phone

    ★★★

  • Fever Dream

    ★★½

  • Kate

    ★★★