Sort by
  • Madame Web

    ★★½

  • Echo

    ★★★★

  • Aquaman and the Lost Kingdom

    ★★★½

  • Wish

    ★★★½

  • The Marvels

    ★★★★

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★½

  • The Exorcist: Believer

    ★★★

  • Sherina's Adventure 2

    ★★★★

  • Expend4bles

    ★★½

  • Groot and the Great Prophecy

    ★★★½

  • Groot's Snow Day

    ★★★½

  • Groot's Sweet Treat

    ★★★

  • Groot Noses Around

    ★★★

  • Are You My Groot?

    ★★★

  • The Nun II

    ★★★

  • Mama Ghost

    ★½

  • The Equalizer 3

    ★★★

  • Ahsoka

    ★★★★

  • Gran Turismo

    ★★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Detrimental

    ★★

  • The Comeback

    ★★★

  • Blue Beetle

    ★★★★

  • Insidious: The Red Door

    ★★★

  • Secret Invasion

    ★★★★

  • Bangkok Storm

    ★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • Carl's Date

    ★★★½

  • Black Mirror: Demon 79

    ★★★½

  • Black Mirror: Mazey Day

    ★★★

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★★

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★★

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★★

  • Nimona

    ★★★★

  • The Flash

    ★★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Elemental

    ★★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★½

  • Fast X

    ★★★

  • The Little Mermaid

    ★★★½

  • Female SWAT

    ★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★★

  • Hypnotic

    ★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • The Gangster, the Cop, the Devil

    ★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Mavka: The Forest Song

    ★★½

  • Virgo and the Sparklings

    ★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★★

  • The Paper Man Returns

    ★★½

  • Mae Nak Reborn

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • Sri Asih

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Black Adam

    ★★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • Smile

    ★★★

  • Ticket to Paradise

    ★★★

  • Kamen Rider Geats

    ★★★★

  • Nightmares

    ★★

  • After Ever Happy

    ★½

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★½

  • Fall

    ★★★

  • Groot Takes a Bath

    ★★★½

  • Groot's Pursuit

    ★★★★

  • The Little Guy

    ★★★½

  • Groot's First Steps

    ★★★½