Sort by
  • M3GAN

  • Zen - Grogu and Dust Bunnies

  • Halloween Ends

  • Stewart Lee: Tornado

    ★★★

  • The Munsters

    ★★

  • Stewart Lee: Snowflake

    ★★

  • Barbarian

  • Skinamarink

  • Crimes of the Future

  • Shin Ultraman

    ★★★

  • RRR

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

  • The Batman

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★

  • No Time to Die

  • Star Wars: Visions – Akakiri

    ★★★

  • Star Wars: Visions – Lop & Ochō

    ★★★

  • Star Wars: Visions – The Elder

  • Star Wars: Visions – T0-B1

  • Star Wars: Visions – The Ninth Jedi

    ★★

  • Star Wars: Visions – The Village Bride

    ★★

  • Star Wars: Visions – The Twins

  • Star Wars: Visions – Tatooine Rhapsody

  • Star Wars: Visions – The Duel

  • Halloween Kills

  • Dune

  • The Night

    ★★

  • Malignant

    ★★★

  • Fou de Bassan

    ★★★

  • The Green Knight

  • The Suicide Squad

  • In Front of Your Face

  • Memoria

    ★★★

  • Pig

  • The French Dispatch

    ★★★

  • Annette

  • Black Widow

  • Nobody

    ★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time

    ★★★★★

  • Wheel of Fortune and Fantasy

  • Willy's Wonderland

    ★★

  • Prisoners of the Ghostland

  • Censor

  • The Hand

  • The Empty Man

  • The Kid Detective

    ★★

  • Hubie Halloween

    ★★

  • Tenet

    ★★★★★

  • The Rabbit Hunters

    ★★★★

  • SHIROBAKO The Movie

    ★★

  • Possessor

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

  • Sonic the Hedgehog

  • Spree

  • Goldman v Silverman

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

  • Cats

    ★★★

  • 6 Underground

    ★★★★★

  • Lupin III: The First

    ★★

  • Spaghetti Blockchain

    ★★★

  • Grand Isle

    ★★

  • Chasing Dream

  • Gemini Man

    ★★★★

  • The Irishman

  • 3 from Hell

  • Knives Out

  • Color Out of Space

    ★★★

  • About Endlessness

    ★★★★

  • Joker

  • First Cow

    ★★

  • Uncut Gems