Sort by
  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★★

  • Totally Killer

    ★★★★

  • No One Will Save You

    ★★★½

  • A Haunting in Venice

    ★★★

  • The Killer

    ★★★★★

  • Blue Beetle

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★★

  • The Flash

    ★★★

  • Vale dos Isolados: O Assassinato de Bruno e Dom

    ★★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • The Boogeyman

    ★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • To Catch a Killer

    ★★★★

  • BEEF

    ★★★★½

  • Renfield

    ★★½

  • Joy Ride

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★½

  • Bottoms

    ★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★★

  • Daisy Jones & the Six

    ★★★★

  • Creed III

    ★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★

  • Flordelis: Em Nome da Mãe

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

  • Talk to Me

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Black Adam

    ★★

  • Hellraiser

    ★★★½

  • Smile

    ★★★

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★

  • Johnny

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • Sick

    ★★★½

  • Wendell & Wild

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • The Woman King

    ★★★★

  • Blonde

    ½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • The Whale

    ★★★

  • Argentina, 1985

    ★★★★★

  • Pearl

    ★★★★

  • Athena

    ★★★★

  • Women Talking

    ★★½

  • Bones and All

    ★★★

  • The Lord of the Rings: The Rings of Power Global Fan Screening

  • Barbarian

    ★★★½

  • Orphan: First Kill

    ★★½

  • Skinamarink

  • A Brutal Pact: The Murder of Daniella Perez

    ★★★★★

  • Nope

    ★★★★½

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Where the Crawdads Sing

    ★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

    ★★★★★

  • Close

    ★★★★½

  • Broker

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★½