Sort by
  • The Marvels

    ★★★★½

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★★★

  • Five Nights at Freddy's

    ★★

  • Miraculous World: Paris, Tales of Shadybug and Claw Noir

    ★★★★★

  • The Rat Catcher

    ★★★½

  • Totally Killer

    ★★★★★

  • No One Will Save You

    ★★★½

  • The Nun II

    ★★★★★

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★½

  • Choose Love

    ★★★½

  • Red, White & Royal Blue

    ★★★★★

  • Blue Beetle

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★★

  • Insidious: The Red Door

    ★★★½

  • Secret Invasion

    ★★★

  • Black Clover: Sword of the Wizard King

    ★★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★★

  • The Flash

    ★★★½

  • Once Upon a Studio

    ★★★★★

  • Miraculous: Ladybug & Cat Noir, The Movie

    ★★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Elemental

    ★★★★

  • The Boogeyman

    ★★★★

  • The Little Mermaid

    ★★★★★

  • Love & Death

    ★★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★★

  • Murder Mystery 2

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★★

  • Bottoms

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★★★

  • Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba -To the Swordsmith Village-

    ★★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Infinity Pool

    ★★½

  • Missing

    ★★★★★

  • The Ice Guy and His Cool Female Colleague

    ★★★★★

  • Bed Rest

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★★

  • M3GAN

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • Violent Night

    ★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • Strange World

    ★★½

  • Suzume

    ★★★★★

  • Enola Holmes 2

    ★★★★★

  • Talk to Me

    ★★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★★

  • Prey for the Devil

    ★★★½

  • Black Adam

    ★★★★★

  • More Than a Married Couple, But Not Lovers

    ★★★★★

  • Halloween Ends

    ★★★

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★★★

  • Naruto 20th Anniversary - Road of Naruto

    ★★★★★

  • Smile

    ★★★★★

  • Do Revenge

    ★★★★★

  • The Menu

    ★★★★★

  • Pearl

    ★★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Terrifier 2

    ★★★★

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★★★

  • Fall

    ★★★

  • Groot's Pursuit

    ★★★★★

  • Groot Takes a Bath

    ★★★★★

  • The Little Guy

    ★★★★★

  • Groot's First Steps

    ★★★★★

  • Kakegurui Twin

    ★★★★★

  • DC League of Super-Pets

    ★★★½

  • Orphan: First Kill

    ★★★½

  • One Piece Film Red

    ★★★★★

  • Magnum Opus

    ★★★★★