• The Woman in the Window

    ★★½

  • Army of the Dead

    ★★½

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★★½

  • Wrath of Man

  • Major Grom: Plague Doctor

    ★★

  • Bad Trip

  • Nobody

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★

  • The Dig

    ★★★½

  • Inadequate People 2

    ★★★½

  • Riders of Justice

    ★★★½

  • Mank

    ★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★½

  • Soul

    ★★★★

  • Hubie Halloween

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★½

  • On the Rocks

    ★★★½

  • A Man From Podolsk

    ★★★

  • I Care a Lot

    ★★★

  • Another Round

    ★★★½

  • Nomadland

    ★★½

  • The Devil All the Time

    ★★★½

  • New Order

  • Run Hide Fight

    ★★★★

  • Bloody Hell

    ★½

  • Dear Comrades!

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★

  • Come True

    ★½

  • Spice Boyz

    ★★½

  • Tenet

    ★★★★★

  • The Tax Collector

    ★½

  • An American Pickle

    ★★★

  • Eric Andre: Legalize Everything

    ★★★½

  • Little Miss Fate

  • Jeffrey Epstein: Filthy Rich

  • DAU. New Man

    ★★★½

  • DAU. Katya Tanya

    ★★★½

  • DAU. String Theory

    ★★½

  • DAU. Nikita Tanya

    ★★★

  • DAU. Brave People

    ★★★½

  • DAU. The Empire. Novel One: Return Of The Prodigal Son

    ★★★★

  • DAU. Three Days

    ★★★½

  • TFW No GF

  • DAU. Nora Mother

    ★★★½

  • Extraction

    ★★½

  • The Dark and the Wicked

    ★½

  • Sincerely Louis C.K.

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

  • The Hunt

    ★★★

  • Devs

    ★★★★

  • Murder Death Koreatown

  • DAU. Degeneration

    ★★★★½

  • DAU. Natasha

    ★★★★

  • Last and First Men

    ★★★★

  • The Invisible Man

    ★★½

  • Siberia

    ★★★½

  • Persian Lessons

    ★★★½

  • Time to Hunt

    ★★½

  • Minamata

    ★★★★

  • Malmkrog

    ★★★★

  • Horse Girl

    ★★★

  • Minari

    ★★★½

  • The Social Dilemma

  • Palm Springs

  • Welcome to Chechnya

  • Possessor

    ★★★½

  • Black Bear

    ★★½

  • Cold Meridian

  • Goldman v Silverman

  • Bad Boys for Life

    ★★

  • The Outsider

    ★★½

  • Underwater