• You Should Have Left

    ★★★★

  • 8:46

    ★★★★½

  • Da 5 Bloods

    ★★★★½

  • Artemis Fowl

    ★★

  • The King of Staten Island

    ★★★

  • The Last Days of American Crime

    ★★

  • The Lovebirds

    ★★★★

  • Scoob!

    ★★★½

  • Unbreakable Kimmy Schmidt: Kimmy vs. the Reverend

    ★★★★

  • Capone

    ★★★½

  • Inheritance

    ★★

  • Extraction

    ★★★½

  • The Main Event

    ★★½

  • Coffee & Kareem

    ★★★½

  • Trolls World Tour

    ★★½

  • The Hunt

    ★★★★

  • Spenser Confidential

    ★★★

  • The Banker

    ★★★½

  • Bloodshot

    ★★★

  • The Way Back

    ★★★★

  • Playdate With Destiny

    ★★★

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Onward

    ★★★½

  • The Call of the Wild

    ★½

  • Fantasy Island

    ★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★

  • Bad Boys for Life

    ★★★½

  • Underwater

    ★★★

  • The Grudge

    ★★

  • Dolittle

    ★½

  • My Hero Academia: Heroes Rising

    ★★★★

  • Cats

    ★★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★½

  • Bombshell

    ★★½

  • 6 Underground

    ★★★

  • Little Women

    ★★★★½

  • Lupin III: The First

    ★★★★

  • Black Christmas

    ★★★★½

  • The Gentlemen

    ★★

  • 1917

    ★★★★★

  • Spies in Disguise

    ★★★½

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★★

  • Queen & Slim

    ★★★★½

  • Charlie's Angels

    ★★★★

  • Noelle

    ★★★½

  • Lady and the Tramp

    ★★★½

  • Playing with Fire

    ★★★★

  • Frozen II

    ★★★½

  • Last Christmas

    ★★★½

  • Midway

    ★★★½

  • Klaus

    ★★★★

  • Doctor Sleep

    ★★★★½

  • 21 Bridges

    ★★★★

  • Terminator: Dark Fate

    ★★★½

  • Eli

    ★★★★

  • The Jesus Rolls

    ★★½

  • Jay and Silent Bob Reboot

    ★★★½

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★★½

  • Earthquake Bird

    ★★½

  • The Addams Family

    ★★★★

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★★

  • Gemini Man

    ★★★½

  • Maleficent: Mistress of Evil

    ★★★½

  • The Irishman

    ★★★★½

  • Between Two Ferns: The Movie

    ★★★½

  • Wrinkles the Clown

    ★★½

  • Rambo: Last Blood

    ★★½

  • Lucy in the Sky

    ★★★

  • Harriet

    ★★★

  • Downton Abbey

    ★★★★½

  • Jojo Rabbit

    ★★★★½