iggy7 has logged 10 entries for films during 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
27
Queen & Slim

Queen & Slim

2019
×
★★★★
Edit this entry  
21
After Hours

After Hours

1985
×
★★★
Edit this entry  
09
Once Upon a Time in America

Once Upon a Time in America

1984
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Beautiful Boy

Beautiful Boy

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Assault on Precinct 13

Assault on Precinct 13

1976
×
★★½
Edit this entry  
27
Casablanca

Casablanca

1942
×
★★★★½
Edit this entry  
22
Fruitvale Station

Fruitvale Station

2013
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
A Prophet

A Prophet

2009
×
★★★★
Edit this entry  
12
12 Angry Men

12 Angry Men

1957
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
27
All the President's Men

All the President's Men

1976
×
★★★★
Read the review Edit this entry