Sort by
  • Beckham

    ★★★

  • Poison

    ★★★½

  • The Rat Catcher

    ★★★½

  • The Creator

    ★★★½

  • The Killer

    ★★★½

  • Ahsoka

    ★★★★

  • Red, White & Royal Blue

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Elemental

    ★★★½

  • Star Wars: Visions – The Spy Dancer

    ★★★★

  • Star Wars: Visions – Journey to the Dark Head

    ★★★★½

  • Star Wars: Visions – I Am Your Mother

    ★★★½

  • Star Wars: Visions – In the Stars

    ★★★½

  • Star Wars: Visions – Screecher's Reach

    ★★★½

  • Queen Charlotte: A Bridgerton Story

    ★★★½

  • Star Wars: Visions – Sith

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★½

  • Boston Strangler

    ★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • Daisy Jones & the Six

    ★★½

  • 65

    ★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • Past Lives

    ★★★½

  • Avatar: The Deep Dive - A Special Edition of 20/20

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • Zen - Grogu and Dust Bunnies

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★½

  • My Policeman

    ★★★½

  • Catherine Called Birdy

    ★★★★

  • The Good Nurse

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★½

  • Emily

    ★★★½

  • The Swimmers

    ★★★½

  • Andor: A Disney+ Day Special Look

    ★★★★★

  • Obi-Wan Kenobi: A Jedi's Return

    ★★★★

  • The Whale

    ★★★½

  • Lady Chatterley's Lover

    ★★★

  • TÁR

    ★★★½

  • White Noise

    ★★★

  • Warriors of Future

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★★

  • Alienoid

    ★★★★

  • Girl in the Picture

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★★

  • Marvel Studios Assembled: The Making of Moon Knight

    ★★★½

  • Prehistoric Planet

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★½

  • Aftersun

    ★★★

  • Last Seen Alive

    ★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Under the Banner of Heaven

    ★★★½

  • Moon Knight

    ★★★★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★★

  • The Northman

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★½

  • The Contractor

    ★★★

  • Turning Red

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Marvel Studios Assembled: The Making of Eternals

    ★★★

  • The Territory

    ★★★½