Sort by
  • Teen Wolf: The Movie

    ★★

  • M3GAN

    ★★

  • Connect

    ★★½

  • Violent Night

    ★★★

  • The Murmuring

    ★★★

  • The Viewing

    ★★

  • Dreams in the Witch House

  • Pickman's Model

    ★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • The Outside

    ★★

  • The Autopsy

    ★★★

  • Graveyard Rats

    ★★★

  • Lot 36

    ★★½

  • The Watcher

    ★★★

  • Halloween Ends

    ½

  • Werewolf by Night

    ★★★

  • Smile

    ★★★

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

  • Do Revenge

    ★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★½

  • Pearl

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★½

  • Athena

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Terrifier 2

  • She-Hulk: Attorney at Law

  • Fall

    ★★

  • Skinamarink

  • Nope

    ★★★★

  • The Gray Man

    ★★

  • Bullet Train

    ★★★

  • Vesper

    ★★½

  • Pistol

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★★

  • Moonage Daydream

    ★★★★

  • Burning Days

    ★★★★★

  • Decision to Leave

    ★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★

  • Holy Spider

    ★★★½

  • Hideous

    ★★★½

  • Aftersun

    ★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★½

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Bad Travelling

    ★★★½

  • Men

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Jibaro

  • The Life and Movies of Erşan Kuneri

    ★★½

  • Clark

    ★★★

  • Sessiz İstila

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • 365 Days: This Day

    ½

  • Witch Trilogy 15+

    ★★★

  • Metal Lords

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★

  • Moon Knight

    ★★½

  • Wild Abandon

    ★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • X

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★½

  • Bergen

    ★★★½

  • Midnight at the Pera Palace

    ★★★

  • Worst Roommate Ever

    ★★★

  • Studio 666

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

  • Flux Gourmet

    ★★½

  • Dark Glasses

    ★★★

  • Uncharted

    ★★½

  • The Tinder Swindler

    ★★★

  • The Woman in the House Across the Street from the Girl in the Window