Sort by

river has logged 24 entries for films during March 2023.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
John Wick: Chapter 3 – Parabellum

John Wick: Chapter 3 – Parabellum

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
29
John Wick: Chapter 2

John Wick: Chapter 2

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
29
John Wick

John Wick

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Top Gun

Top Gun

1986
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Bullish

Bullish

2013
×
Read the review Edit this entry  
24
To Die For

To Die For

1995
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Crimes of the Future

Crimes of the Future

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
Mission: Impossible – Ghost Protocol

Mission: Impossible – Ghost Protocol

2011
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
The Head Thieves

The Head Thieves

2018
×
Read the review Edit this entry  
19
I'm Charlie Walker

I'm Charlie Walker

2022
×
★½
Read the review Edit this entry  
19
Top Gun

Top Gun

1986
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
The Cathedral

The Cathedral

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
65

65

2023
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
Hemingway & Gellhorn

Hemingway & Gellhorn

2012
×
★★½
Read the review Edit this entry  
14
It's Not About the Nail

It's Not About the Nail

2013
×
★½
Read the review Edit this entry  
14
Everything Everywhere All at Once

Everything Everywhere All at Once

2022
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
14
The Evil Dead

The Evil Dead

1981
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Top Gun

Top Gun

1986
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Scream VI

Scream VI

2023
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Where the Crawdads Sing

Where the Crawdads Sing

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Not Okay

Not Okay

2022
×
★★½
Read the review Edit this entry  
05
Top Gun: Maverick

Top Gun: Maverick

2022
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Cocaine Bear

Cocaine Bear

2023
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Top Gun

Top Gun

1986
×
★★★★★
Read the review Edit this entry