Sort by
  • Taylor Swift: The Eras Tour

    ★★★★★

  • Love at First Sight

    ★★★½

  • My Big Fat Greek Wedding 3

    ★★

  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

    ★★★½

  • Heart of Stone

  • Gran Turismo

    ★★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★★

  • Red, White & Royal Blue

    ★★★★★

  • Blue Beetle

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★★

  • The Out-Laws

    ★★

  • Insidious: The Red Door

    ★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★★

  • Greatest Days

    ★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★★

  • The Flash

    ★★★½

  • Meg 2: The Trench

    ★½

  • Extraction 2

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Elemental

    ★★★★½

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★★★

  • Cocaine Shark

    ½

  • The Boogeyman

    ★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★½

  • Fast X

    ★★★½

  • The Little Mermaid

    ★★★★★

  • Robots

    ★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★★

  • Ghosted

    ★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★½

  • Pretty Baby: Brooke Shields

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • Renfield

    ★★★

  • Murder Mystery 2

    ★★

  • Air

    ★★★★

  • Joy Ride

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Bottoms

    ★★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Scream VI

    ★★★★★

  • 65

    ★★★

  • We Have a Ghost

    ★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★★

  • Reality

    ★★★

  • Your Place or Mine

    ★½

  • At Midnight

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★★

  • Pamela, A Love Story

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Missing

    ★★★½

  • Shotgun Wedding

    ★★

  • The Pale Blue Eye

    ★★

  • Babylon

    ★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • Violent Night

    ★★★

  • Enola Holmes 2

    ★★★★½

  • Talk to Me

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★★

  • The School for Good and Evil

    ★★★

  • She Said

    ★★★★

  • Halloween Ends

    ★★

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★

  • Smile

    ★★★½

  • The World Is My Oyster

    ★★★★★

  • Do Revenge

    ★★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★½

  • The Good Nurse

    ★★★★

  • Wendell & Wild

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★½