isabella❄️ has logged 29 entries for films during September 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Iron Man 2

Iron Man 2

2010
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
29
The Incredible Hulk

The Incredible Hulk

2008
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Grease

Grease

1978
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Iron Man

Iron Man

2008
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Midsommar

Midsommar

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Under the Eiffel Tower

Under the Eiffel Tower

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
Surviving R. Kelly

Surviving R. Kelly

2019
×
Read the review Edit this entry  
25
Gideon's Trumpet

Gideon's Trumpet

1980
×
Read the review Edit this entry  
23
Planetarium

Planetarium

2016
×
½
Read the review Edit this entry  
22
Hustlers

Hustlers

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Hotel Chevalier

Hotel Chevalier

2007
×
Edit this entry  
17
Hello, Privilege. It's Me, Chelsea

Hello, Privilege. It's Me, Chelsea

2019
×
Read the review Edit this entry  
17
Unbelievable

Unbelievable

2019
×
Read the review Edit this entry  
15
Hello, Again

Hello, Again

2014
×
Edit this entry  
15
Aladdin

Aladdin

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Tall Girl

Tall Girl

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
14
V for Vendetta

V for Vendetta

2005
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Hesher

Hesher

2010
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Jesy Nelson:

Jesy Nelson: "Odd One Out"

2019
×
Read the review Edit this entry  
08
New York, I Love You

New York, I Love You

2008
×
½
Read the review Edit this entry  
08
Superbad

Superbad

2007
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
The A-List

The A-List

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Thelma & Louise

Thelma & Louise

1991
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
04
A Princess for Christmas

A Princess for Christmas

2011
×
Read the review Edit this entry  
02
Five Feet Apart

Five Feet Apart

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
Mary Poppins Returns

Mary Poppins Returns

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
01
Mamma Mia! Here We Go Again

Mamma Mia! Here We Go Again

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
To the Bone

To the Bone

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
Sarah Silverman: A Speck of Dust

Sarah Silverman: A Speck of Dust

2017
×
Read the review Edit this entry