isabella❄️ has logged 194 entries for films during 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Star Wars: The Rise of Skywalker

Star Wars: The Rise of Skywalker

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
31
Marvel One-Shot: Agent Carter

Marvel One-Shot: Agent Carter

2013
×
Edit this entry  
29
Anon

Anon

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
29
Iron Man 3

Iron Man 3

2013
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Malevolent

Malevolent

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
28
Let It Shine

Let It Shine

2012
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
In the Time It Takes to Get There

In the Time It Takes to Get There

2019
×
Edit this entry  
27
The Falling

The Falling

2014
×
★★½
Read the review Edit this entry  
27
Paradise Lost?

Paradise Lost?

2015
×
Edit this entry  
26
Evan Almighty

Evan Almighty

2007
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
Little Women

Little Women

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Mamma Mia!

Mamma Mia!

2008
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Mamma Mia! Here We Go Again

Mamma Mia! Here We Go Again

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Burlesque

Burlesque

2010
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
UglyDolls

UglyDolls

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
The Avengers

The Avengers

2012
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
A Simple Favor

A Simple Favor

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
The Body Remembers When the World Broke Open

The Body Remembers When the World Broke Open

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
11
Hair Love

Hair Love

2019
×
Edit this entry  
07
Marriage Story

Marriage Story

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
The Little Mermaid Live!

The Little Mermaid Live!

2019
×
★½
Read the review Edit this entry  
05
Same Time, Next Christmas

Same Time, Next Christmas

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
05
A Cinderella Story: Christmas Wish

A Cinderella Story: Christmas Wish

2019
×
★½
Read the review Edit this entry  
04
The Knight Before Christmas

The Knight Before Christmas

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
High School Musical 2

High School Musical 2

2007
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Noelle

Noelle

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
Home Alone

Home Alone

1990
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Chasing Happiness

Chasing Happiness

2019
×
Read the review Edit this entry  
01
The Kacey Musgraves Christmas Show

The Kacey Musgraves Christmas Show

2019
×
Read the review Edit this entry  
01
Let It Snow

Let It Snow

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
30
Moana

Moana

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
The Thirteenth Year

The Thirteenth Year

1999
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
29
High School Musical

High School Musical

2006
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Captain America: The First Avenger

Captain America: The First Avenger

2011
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Hatching Pete

Hatching Pete

2009
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Toy Story

Toy Story

1995
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Steamboat Willie

Steamboat Willie

1928
×
Edit this entry  
27
The Pied Piper

The Pied Piper

1933
×
Edit this entry  
27
Tuck Everlasting

Tuck Everlasting

2002
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Cloud 9

Cloud 9

2014
×
★★½
Read the review Edit this entry  
26
Z-O-M-B-I-E-S

Z-O-M-B-I-E-S

2018
×
★½
Read the review Edit this entry  
25
Solo: A Star Wars Story

Solo: A Star Wars Story

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
24
Room

Room

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Ralph Breaks the Internet

Ralph Breaks the Internet

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
Olaf's Frozen Adventure

Olaf's Frozen Adventure

2017
×
Edit this entry  
24
Wreck-It Ralph

Wreck-It Ralph

2012
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
No Strings Attached

No Strings Attached

2011
×
★★
Read the review Edit this entry  
23
Starstruck

Starstruck

2010
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Frozen II

Frozen II

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Frozen

Frozen

2013
×
★★★★½
Read the review Edit this entry