• Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

  • The King's Man

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Single All the Way

    ★★★½

  • Jonas Brothers Family Roast

  • Sing 2

    ★★★★½

  • All Too Well: The Short Film

  • Encanto

    ★★★★

  • Night Teeth

    ★★½

  • There's Someone Inside Your House

    ★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • After We Fell

  • He's All That

    ★★★½

  • The Voyeurs

    ★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★½

  • The Kissing Booth 3

    ★★

  • Aftermath

    ½

  • Free Guy

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★★

  • Black Widow

    ★★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★½

  • Luca

    ★★★★½

  • In the Heights

    ★★★

  • Bo Burnham: Inside

  • Cruella

    ★★★★½

  • Maggie Simpson in The Force Awakens from Its Nap

  • Thunder Force

    ★½

  • Yes Day

  • Moxie

    ★★★★

  • Cherry

    ★★★★

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★★★★

  • Palmer

    ★★★

  • Malcolm & Marie

    ★★½

  • WandaVision

  • We Can Be Heroes

    ★★★

  • ariana grande: excuse me, i love you

  • High School Musical: The Musical: The Holiday Special

  • Dr. Seuss' The Grinch Musical

  • The Prom

    ★★★★½

  • The Croods: A New Age

    ★★★

  • Folklore: The Long Pond Studio Sessions

  • Dolly Parton's Christmas on the Square

    ★★★

  • The Princess Switch: Switched Again

  • The Christmas Chronicles: Part Two

    ★★½

  • Happiest Season

    ★★★★

  • Jingle Jangle: A Christmas Journey

    ★★★½

  • Holidate

  • Friendsgiving

    ★½

  • Soul

    ★★★½

  • Clouds

    ★★½

  • The Haunting of Bly Manor

  • Hubie Halloween

    ★★★

  • Enola Holmes

    ★★★★

  • On the Rocks

    ★★

  • I Care a Lot

    ★★★★½

  • I Met a Girl

    ★★★

  • Unpregnant

    ★★★½

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★½

  • All Together Now

    ★★★★

  • Phineas and Ferb: The Movie: Candace Against the Universe

    ★★½

  • Chemical Hearts

    ★★★

  • After We Collided

    ½

  • Work It

    ★½

  • The Kissing Booth 2

    ★½

  • Fatal Affair

    ★★★

  • We Bare Bears: The Movie

    ★★★

  • If Anything Happens I Love You

  • The King of Staten Island

    ★★★½

  • The Lovebirds

    ★★★½