Sort by
  • Under Guardianship

    ★★★★

  • BEEF

    ★★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★

  • Seventh-Year Itch

  • The Whistle

  • Air

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Babylon

    ★★★★

  • Valley Road

    ★★★

  • Slave: Abd

    ★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Alkhallat+

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • She Said

    ★★½

  • Black Adam

    ★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★½

  • The Fabelmans

    ★★★½

  • The Menu

    ★★½

  • Blonde

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★½

  • The Whale

    ★★★

  • Argentina, 1985

    ★★★★

  • Women Talking

    ★★★½

  • Athena

    ★★★★

  • TÁR

    ★★

  • Laal Singh Chaddha

    ★★

  • Thirteen Lives

    ★★★½

  • Nope

    ★★★½

  • Bill Burr: Live at Red Rocks

    ★★★★½

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • The Sea Beast

    ★★★½

  • Lightyear

    ★★½

  • What Is a Woman?

    ★★★★

  • Close

    ★★★½

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★½

  • Broker

    ★★★★

  • Leila's Brothers

    ★★★★½

  • Elvis

    ★★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★★

  • Holy Spider

    ★★★★

  • Aftersun

    ★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Cairo Conspiracy

    ★★

  • Love, Death & Robots: Jibaro

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: In Vaulted Halls Entombed

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Mason's Rats

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Swarm

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Kill Team Kill

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: The Very Pulse of the Machine

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Night of the Mini Dead

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Bad Travelling

    ★★★★

  • EO

    ★★

  • Love, Death & Robots: Three Robots: Exit Strategies

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Backbreaking

  • The Northman

    ★★★★½

  • Psycho

  • The Journey

  • Morbius

    ★½

  • Trust No One: The Hunt for the Crypto King

    ★★½

  • Moon Knight

  • RRR

    ★★★½

  • The Bad Guys

    ★★★

  • Ambulance

    ★★½