Sort by

big titted mary jane has logged 236 entries for films during 2022.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
The Lad Goodbye

The Lad Goodbye

2022
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Bodies Bodies Bodies

Bodies Bodies Bodies

2022
×
★★★½
Read prior review Edit this entry  
26
Babylon

Babylon

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Uncut Gems

Uncut Gems

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Jingle All the Way

Jingle All the Way

1996
×
★★★
Edit this entry  
25
The Ref

The Ref

1994
×
★★★½
Edit this entry  
25
Glass Onion: A Knives Out Mystery

Glass Onion: A Knives Out Mystery

2022
×
★★½
Edit this entry  
24
GoodFellas

GoodFellas

1990
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
23
Mean Streets

Mean Streets

1973
×
★★★½
Edit this entry  
23
The Vanishing

The Vanishing

1988
×
★★★
Edit this entry  
14
He Will Find A Way Inside

He Will Find A Way Inside

2022
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Laura Hasn't Slept

Laura Hasn't Slept

2020
×
Edit this entry  
11
Skinamarink

Skinamarink

2022
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Eyes Wide Shut

Eyes Wide Shut

1999
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Dirty Dancing

Dirty Dancing

1987
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
02
The Other Side of the Underneath

The Other Side of the Underneath

1972
×
★★★★
Edit this entry  
01
Christine

Christine

1983
×
★★★★
Edit this entry  
01
Heat

Heat

1995
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Sole Survivor

Sole Survivor

1984
×
★★★½
Edit this entry  
28
Liar Liar

Liar Liar

1997
×
★★★½
Edit this entry  
26
Beetlejuice

Beetlejuice

1988
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
25
Bones and All

Bones and All

2022
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Black Christmas

Black Christmas

1974
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
20
The Banshees of Inisherin

The Banshees of Inisherin

2022
×
★★★½
Edit this entry  
19
La Haine

La Haine

1995
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
The Hitcher

The Hitcher

1986
×
★★★½
Edit this entry  
17
Petals

Petals

×
★★★★★
Edit this entry  
16
The Descent

The Descent

2005
×
★★★½
Edit this entry  
12
TÁR

TÁR

2022
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Weird: The Al Yankovic Story

Weird: The Al Yankovic Story

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
We're All Going to the World's Fair

We're All Going to the World's Fair

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Donnie Darko

Donnie Darko

2001
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Demons

Demons

1985
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
The Batman

The Batman

2022
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Barbarian

Barbarian

2022
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
29
Scooby-Doo 2: Monsters Unleashed

Scooby-Doo 2: Monsters Unleashed

2004
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
27
The Rocky Horror Picture Show

The Rocky Horror Picture Show

1975
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
25
Terrifier 2

Terrifier 2

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Halloween II

Halloween II

1981
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
25
V/H/S: Viral

V/H/S: Viral

2014
×
Edit this entry  
23
Brain Damage

Brain Damage

1988
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
23
Possum

Possum

2018
×
★★½
Edit this entry  
20
Halloween Kills

Halloween Kills

2021
×
★★
Read prior review Edit this entry  
18
Halloween Ends

Halloween Ends

2022
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
18
Halloween

Halloween

2018
×
★★★½
Read prior review Edit this entry  
15
Halloween: Resurrection

Halloween: Resurrection

2002
×
★★★½
Edit this entry  
15
Halloween H20: 20 Years Later

Halloween H20: 20 Years Later

1998
×
★★
Edit this entry  
15
Halloween

Halloween

1978
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
15
Halloween Ends

Halloween Ends

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Smile

Smile

2022
×
★★★
Edit this entry