Sort by
  • The Empty House

  • Creed III

    ★★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★½

  • Black Adam

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Bones and All

    ★★★★★

  • TÁR

    ★★★★★

  • Barbarian

    ★★★

  • Nope

    ★★★★★

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★★½

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★½

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Love, Death & Robots: Bad Travelling

    ★★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★½

  • The Northman

    ★★★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★½

  • Moon Knight

    ★★★★

  • Morbius

    ½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★½

  • RRR

    ★★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Fire of Love

    ★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★★

  • Red Notice

    ★★½

  • Eternals

    ★★★★½

  • No Time to Die

    ★★★★½

  • Squid Game

    ★★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

  • Last Night in Soho

    ★★★★★

  • Dune

    ★★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★½

  • Free Guy

    ★★½

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★★

  • Boiling Point

    ★★★★½

  • Black Widow

    ★★★★

  • Loki

    ★★★★★

  • INEXPLICITUS

  • Army of the Dead

    ★★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★

  • Willy's Wonderland

    ★★★

  • Looking at the World in a New Way: The Making of 'Tenet'

    ★★★★

  • The New Mutants

    ★★★½

  • Tenet

    ★★★★★

  • A Quiet Place Part II

    ★★★★½

  • The Long Goodbye

    ★★★★

  • Nine Days

    ★★★★★

  • Palm Springs

    ★★★★½

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★½

  • 1917

    ★★★★½

  • Klaus

  • The Irishman

    ★★★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★½

  • Knives Out

    ★★★★