Sort by
  • Zen – Grogu and Dust Bunnies

    ★★★★½

  • Is That Black Enough for You?!?

    ★★★★

  • Hellraiser

    ★★★★

  • Wendell & Wild

    ★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★½

  • See How They Run

    ★★★½

  • Pearl

    ★★★★

  • Athena

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★½

  • Beast

  • Prey

    ★★★★

  • Not Okay

    ★★★½

  • Thirteen Lives

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★½

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Hustle

    ★★★

  • Elvis

    ★★★★

  • Moonage Daydream

    ★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★★½

  • Men

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • The Northman

    ★★★½

  • Morbius

  • Moon Knight

    ★★★

  • House Comes with a Bird

    ★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★½

  • X

    ★★★★

  • Windfall

    ★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Turning Red

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Kimi

    ★★★½

  • Death on the Nile

    ★★

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★

  • Line Goes Up - The Problem With NFTs

    ★★★★½

  • Fresh

    ★★★★

  • The House

    ★★★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Being the Ricardos

    ★½

  • VOIR

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • West Side Story

    ★★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • The Beatles: Get Back

    ★★★★

  • Disney's FastPass: A Complicated History

    ★★★½

  • All Too Well: The Short Film

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★½

  • House of Gucci

    ★★★½

  • Eternals

    ★★★★

  • Encanto

    ★★★½

  • Robin Robin

    ★★★½

  • Ghostbusters: Afterlife

  • The First Wave

    ★★★★

  • The Harder They Fall

    ★★★½

  • No Time to Die

    ★★★½

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★½

  • Midnight Mass

    ★★★★

  • Squid Game

    ★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★½

  • Listening to Kenny G

    ★★★★

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★½

  • The Bones

    ★★★★

  • The Last Duel

    ★★★★

  • Halloween Kills