• Tenet

    ★★★★

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

  • The Lion King

  • Spider-Man: Far From Home

    ★★★★★

  • Men in Black: International

  • Toy Story 4

  • Dark Phoenix

  • Always Be My Maybe

  • Godzilla: King of the Monsters

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★

  • Rocketman

  • Wine Country

  • Aladdin

    ★★★★★

  • Pokémon Detective Pikachu

  • Avengers: Endgame

    ★★★★

  • Someone Great

  • Shazam!

  • Captain Marvel

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

  • First Man

    ★★½

  • To All the Boys I've Loved Before

    ★★★★

  • The Darkest Minds

  • Mission: Impossible - Fallout

    ★★★★★

  • Mamma Mia! Here We Go Again

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

  • Incredibles 2

    ★★★½

  • Deadpool 2

    ★★★★½

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★★½

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★½

  • Rampage

    ★★★

  • Pacific Rim: Uprising

    ★★★★

  • Ready Player One

    ★★★½

  • Tomb Raider

    ★★★★

  • Love, Simon

  • Annihilation

    ★★★★

  • Black Panther

    ★★★★½

  • Maze Runner: The Death Cure

    ★★★½

  • Bright

    ★★½

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★★

  • The Greatest Showman

    ★★★½

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

    ★★★★

  • Murder on the Orient Express

    ★★★

  • Justice League

    ★★★

  • Coco

    ★★★★½

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★★

  • Blade Runner 2049

  • Hans Zimmer: Live in Prague

    ★★★★★

  • Kingsman: The Golden Circle

    ★★★

  • I, Tonya

    ★★★★

  • Valerian and the City of a Thousand Planets

    ★★★★

  • Dunkirk

    ★★★★½

  • War for the Planet of the Apes

    ★★★★

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★★½

  • Rough Night

  • Hasan Minhaj: Homecoming King

    ★★★★

  • The Mummy

    ★★½

  • Okja

    ★★★½

  • Everything, Everything

    ★★★

  • Wonder Woman

    ★★★★★

  • King Arthur: Legend of the Sword

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★★★

  • Power Rangers

    ★★★

  • Life

    ★★★★

  • Baby Driver

  • Kong: Skull Island

    ★★★★½

  • Beauty and the Beast

    ★★★★½

  • Logan

    ★★★★½

  • The Lego Batman Movie

    ★★★★

  • To the Bone

    ★★★½

  • Ingrid Goes West