Sort by
  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★★

  • Look Both Ways

    ★★★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★★★

  • Lightyear

    ★★★★½

  • Elvis

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★★

  • The Invisible Thread

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★★★

  • The Adam Project

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Uncharted

    ★★★★★

  • Home Team

    ★★★★½

  • The Royal Treatment

    ★★★★★

  • Hotel Transylvania: Transformania

    ★★★★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★★

  • Superheroes

    ★★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★★★

  • A Castle for Christmas

    ★★★★★

  • Hawkeye

    ★★½

  • Tear Along the Dotted Line

    ★★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★★

  • House of Gucci

    ★★★★½

  • Red Notice

    ★★★★★

  • Eternals

    ★★★★★

  • Encanto

    ★★★★★

  • I Am Santa Claus

    ★★★★★

  • Ron's Gone Wrong

    ★★★★★

  • Squid Game

    ★★★★★

  • Dune

    ★★★½

  • After We Fell

    ★★★★★

  • Free Guy

    ★★★★★

  • Black Widow

    ★★★★

  • Luca

    ★★★★★

  • Loki

    ★★★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★★★

  • Cherry

    ★★★★★

  • WandaVision

    ★★★★★

  • Pokémon the Movie: Secrets of the Jungle

    ★★★★★

  • Rose Island

    ★★★★★

  • The Queen's Gambit

    ★★★★

  • After We Collided

    ★★★★★

  • All the Bright Places

    ★★★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★★★

  • Frozen II

    ★★★★★

  • Holiday in the Wild

    ★★★★★

  • Playing with Fire

    ★★★★★

  • How to Train Your Dragon: Homecoming

    ★★★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★★

  • Steven Universe: The Movie

    ★★★★★

  • Marriage Story

    ★★★★★

  • Spider-Man: Far From Home

    ★★★★★

  • Men in Black: International

    ★★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★½

  • Aladdin

    ★★★★★

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★★★

  • After

    ★★★★★

  • Five Feet Apart

    ★★★★★

  • Captain Marvel

    ★★★★★

  • Tomorrow's a New Day

    ★★★★★

  • An Almost Ordinary Summer

    ★★★★★

  • How to Train Your Dragon: The Hidden World

    ★★★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

  • Until Judge Do Us Part

    ★★★★

  • Bird Box

    ★★★

  • Night School

    ★★★★

  • Green Book

    ★★★½

  • A Star Is Born

    ★★★★★

  • The Armadillo's Prophecy

    ★★★★★