Sort by
  • The Covenant

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Alkhallat+

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Uncharted

    ★★★½

  • For Zeko

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • The King's Man

    ★★★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★½

  • A Hero

    ★★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★½

  • Luca

    ★★★★

  • Hitman's Wife's Bodyguard

    ★★★½

  • Cruella

    ★★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★★

  • Enola Holmes

    ★★★½

  • The Book of Sun

    ★★★½

  • The King of Staten Island

    ★★★★

  • The Father

    ★★★★½

  • Palm Springs

    ★★★★

  • Little Women

    ★★★★

  • Jumanji: The Next Level

    ★★½

  • 1917

    ★★★★

  • The Gentlemen

    ★★★★

  • Klaus

    ★★★★

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★½

  • Miracle in Cell No. 7

    ★★★½

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★½

  • The Irishman

    ★★★★½

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★★

  • Just Mercy

    ★★★★

  • The Platform

    ★★★½

  • The King

    ★★★★

  • Joker

    ★★★★½

  • Ford v Ferrari

    ★★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★½

  • Marriage Story

    ★★★★½

  • It Chapter Two

    ★★★

  • Crawl

    ★★

  • Vinland Saga

    ★★★★½

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★½

  • When They See Us

    ★★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • Rocketman

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★½

  • Avengers: Endgame

    ★★★★

  • Shazam!

    ★★★★

  • The Highwaymen

    ★★★½

  • Good Boys

    ★★

  • Fighting with My Family

    ★★★½

  • The Boy Who Harnessed the Wind

    ★★★½

  • How to Train Your Dragon: The Hidden World

    ★★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Aquaman

    ★★★★

  • Mowgli: Legend of the Jungle

    ★★½

  • Creed II

    ★★★

  • Instant Family

  • Bird Box

    ★★★½

  • Ralph Breaks the Internet

    ★★★½

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★★

  • Venom

    ★★★

  • Johnny English Strikes Again

    ★★★

  • Green Book

    ★★★★

  • Beautiful Boy

    ★★★★

  • A Star Is Born

    ★★★