• Nine Perfect Strangers

    ★★

  • Paradise Hills

    ★★½

  • Fun Size

    ★★½

  • Café Society

    ★★

  • Lion

    ★★★★½

  • The Sun Is Also a Star

    ★★

  • Malignant

    ★★★

  • The Voyeurs

    ★★★

  • Black Widow

    ★★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • iParty with Victorious

    ★★★★★

  • The Bling Ring

    ★★★½

  • Captain Marvel

    ★★★★

  • Hamilton

    ★★★★

  • Respect

    ★★★½

  • Summerland

    ★★★★

  • The Hate U Give

    ★★★★

  • In the Heights

    ★★★★