Sort by
  • Renaissance: A Film by Beyoncé

    ★★★★★

  • Best. Christmas. Ever!

    ★★½

  • The Marvels

    ★★★

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★★½

  • Five Nights at Freddy's

    ★★

  • Taylor Swift: The Eras Tour

  • Poison

  • Totally Killer

    ★★★½

  • No One Will Save You

    ★★★½

  • Expend4bles

  • A Haunting in Venice

    ★★

  • Sitting in Bars with Cake

    ★★★½

  • Priscilla

    ★★★½

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

  • Love in Taipei

    ★★½

  • Red, White & Royal Blue

    ★★★

  • Blue Beetle

    ★★★½

  • Barbie

    ★★★★★

  • In the Fire

    ★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★½

  • They Cloned Tyrone

    ★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★★

  • The Boogeyman

    ★★★

  • May December

    ★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • The Little Mermaid

    ★★★★

  • Praise This

    ★★½

  • Prom Pact

    ★★★½

  • Clock

    ★★★½

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★½

  • Joy Ride

    ★★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★½

  • Bottoms

    ★★★★½

  • Miley Cyrus - Endless Summer Vacation (Backyard Sessions)

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★★½

  • Creed III

    ★★★½

  • 80 for Brady

    ★★★

  • Pamela, A Love Story

  • Rye Lane

    ★★★★

  • A Thousand and One

    ★★★★

  • Theater Camp

    ★★★★½

  • Past Lives

    ★★★★★

  • Polite Society

    ★★★½

  • Missing

    ★★★★

  • Shotgun Wedding

    ★★

  • A Man Called Otto

    ★★★

  • I Wanna Dance with Somebody

    ★★½

  • Babylon

    ★★★★½

  • Beauty and the Beast: A 30th Celebration

  • Bed Rest

    ★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Darby and the Dead

    ★★★

  • Disenchanted

    ★★

  • Falling for Christmas

    ★★½

  • Enola Holmes 2

    ★★★★

  • Selena Gomez: My Mind & Me

  • Talk to Me

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • From Scratch

    ★★★★½

  • The School for Good and Evil

    ★★½

  • Rosaline

    ★★½

  • Halloween Ends

    ★★

  • Luckiest Girl Alive

    ★★

  • Hellraiser

    ★★★½

  • Hocus Pocus 2

    ★★★½

  • Werewolf by Night

  • Do Revenge

    ★★★★½

  • Sick

    ★★★

  • Carmen

    ★★★