• A Creepshow Holiday Special

    ★★★½

  • A Creepshow Animated Special

    ★★

  • Psycho Goreman

    ★★★★

  • Vicious Fun

    ★★★★

  • Caveat

    ★★★

  • Slaxx

    ★★

  • Lingering

    ★½

  • Scare Me

    ★★★

  • Yummy

    ★★★½

  • Here Comes Hell

    ★★★

  • Terror, Sisters!

    ★½

  • Scare Package

    ★★

  • Porno

    ★★½

  • Verotika

    ★★★★★

  • Bliss

    ★★½

  • After Midnight

    ★★½

  • Zombie for Sale

    ★★

  • Monster Party

  • Head Count

    ★★★½

  • Open 24 Hours

  • The Nightshifter

    ★★★

  • Knife+Heart

    ★★★½

  • The Wolf House

    ★★★★½

  • One Cut of the Dead

    ★★★★

  • Terrified

    ★★

  • Revenge

    ★★★

  • Game of Death

  • Are We Not Cats

    ★★½

  • Sadako vs. Kayako

    ★★

  • Patchwork

  • Southbound

    ★★★½

  • Deathgasm

    ★★★

  • A Christmas Horror Story

    ★★½

  • Emelie

    ★★½

  • El Gigante

    ★★★

  • The Editor

    ★★

  • Cub

    ★★

  • WolfCop

    ★★★

  • Let Us Prey

    ★★★½

  • A Girl Walks Home Alone at Night

    ★★★½

  • We Are What We Are

    ★★★

  • American Mary

    ★★★½

  • Rare Exports: A Christmas Tale

    ★★

  • Dogtooth

    ★★

  • The House of the Devil

    ★★★★½

  • Noroi: The Curse

    ★★★

  • Ginger Snaps Back: The Beginning

    ★★½

  • Ginger Snaps 2: Unleashed

    ★★★½

  • One Missed Call

    ★★

  • Ginger Snaps

    ★★★★★

  • Ringu 0

    ★★½

  • Audition

    ★★★★

  • Ringu 2

    ★★½

  • The Dentist 2

    ★★★

  • Ringu

    ★★★½

  • The Dentist

    ★★★

  • Tammy and the T-Rex

    ½

  • The Untold Story

    ★★★★

  • Bride of Re-Animator

    ★★★★½

  • Frankenhooker

    ★★★

  • Def by Temptation

    ★½

  • Society

    ★★★½

  • Heathers

    ★★★★½

  • Elvira, Mistress of the Dark

    ★★★★★

  • Pumpkinhead

    ★★★

  • Silent Night, Deadly Night Part 2

  • Rawhead Rex

    ½

  • Chopping Mall

    ★★

  • Re-Animator

    ★★★★★

  • Day of the Dead

    ★★★★½

  • Lifeforce

    ★★★

  • Street Trash