hunter has logged 21 entries for films during June 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
The Shining

The Shining

1980
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
29
The Wrestler

The Wrestler

2008
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Toy Story 4

Toy Story 4

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Dark Phoenix

Dark Phoenix

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
27
Anima

Anima

2019
×
Read the review Edit this entry  
25
Her

Her

2013
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
John Wick: Chapter 3 - Parabellum

John Wick: Chapter 3 - Parabellum

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Happiness

Happiness

1998
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Men in Black: International

Men in Black: International

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
The Truman Show

The Truman Show

1998
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Zodiac

Zodiac

2007
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
The Dead Don't Die

The Dead Don't Die

2019
×
★½
Read the review Edit this entry  
18
The Last Black Man in San Francisco

The Last Black Man in San Francisco

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Late Night

Late Night

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Aladdin

Aladdin

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
The Secret Life of Pets 2

The Secret Life of Pets 2

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
Black Mirror: Rachel, Jack and Ashley Too

Black Mirror: Rachel, Jack and Ashley Too

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
Black Mirror: Smithereens

Black Mirror: Smithereens

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Black Mirror: Striking Vipers

Black Mirror: Striking Vipers

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Rocketman

Rocketman

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Ma

Ma

2019
×
★★
Read the review Edit this entry