Sort by
  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★★★

  • Resident Evil: Death Island

    ★★★

  • Grateful Dead Meet-Up At The Movies 2023

    ★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • The Flash

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★

  • Eric Clapton: Across 24 Nights

    ★★★

  • Fast X

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★

  • Renfield

    ★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★

  • Bottoms

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★

  • Scream VI

    ★★★

  • Barbie: Skipper and the Big Babysitting Adventure

    ★★

  • Cocaine Bear

    ★★

  • 80 for Brady

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • A Thousand and One

    ★★★

  • Infinity Pool

    ★★★

  • Babylon

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★

  • Blue's Big City Adventure

    ★★★

  • To Hell and Back

    ★★★★

  • The Viewing

    ★★★

  • Sleeping Monster

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★

  • Barbie Epic Road Trip

    ★★★

  • Black Adam

  • Mortal Kombat Legends: Snow Blind

    ★★★

  • Halloween Ends

    ★★★★

  • Monster High: The Movie

    ★★

  • Trick or Treat Scooby-Doo!

    ★★★★

  • Alex/October

    ★★★

  • Hellraiser

    ★★

  • Werewolf by Night

    ★★

  • Smile

    ★★★

  • Blank Narcissus (Passion of the Swamp)

    ★★★★

  • Confess, Fletch

    ★★★★

  • V/H/S/99

    ★★

  • Sick

    ★★★

  • Wendell & Wild

    ★★★

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★

  • The Menu

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • The Woman King

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★★

  • The Inspection

    ★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★

  • Bros

    ★★★

  • Blonde

    ★★★

  • Pinocchio

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • The Whale

    ★★★

  • Pearl

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★★

  • Terrifier 2

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★★