• Bo Burnham: Inside

    ★★★★

  • Cruella

    ★★★★½

  • Little Women

    ★★★★★

  • Joker

    ★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★

  • BOOKSTORES

    ★★★★

  • At Eternity's Gate

    ★★★★½

  • A Star Is Born

    ★★★★★

  • Lady Bird

    ★★★★★

  • The Lost City of Z

    ★★★★

  • La La Land

    ★★★★★

  • Midnight in Paris

    ★★★½

  • Inception

    ★★★

  • Shrek 2

    ★★★★★

  • School of Rock

    ★★★★½

  • Shrek

    ★★★★★

  • Amélie

    ★★★★½

  • Good Will Hunting

    ★★★★★

  • Dead Poets Society

    ★★★★★

  • La Dolce Vita

    ★★★★

  • The 400 Blows

    ★★★★★