• Eye of the Beholder: The Art of Dungeons & Dragons

    ★★★★

  • No Escape

    ★★★

  • The Hand that Rocks the Cradle

    ★½

  • Overlord

    ★★

  • Eyes of Laura Mars

    ★★★½

  • Tales of Poe

    ★½

  • Aloha

    ★★

  • Bad Dreams

    ★★

  • I Spit on Your Grave: Déjà Vu

    ½

  • All the Colors of the Dark

    ★★★

  • I Remember You

    ★★★★

  • DeVour

  • Alexandra's Project

    ★★★★

  • The Newton Boys

  • Bad News Bears

    ★★

  • The Shortcut

    ★½

  • The Laramie Project

    ★★★★

  • Chernobyl

    ★★★★★